Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie pijanego rowerzysty z tirem

58-letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym gdy jadąc rowerem zderzył się z tirem. Do wypadku doszło ok. godz. 9.15 w okolicy wsi Boguszyce na drodze z Konarzyc do Szczepankowa. Policja podała, że badanie trzeźwości wskazało, że miał ok. 2,5 promila alkoholu w sobie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący ciężarowym mercedesem Actros wyprzedzał rowerzystę gdy ten nagle z niewiadomych przyczyn miał zjechać na lewą stronę i uderzyć w ciężarówkę pojazd. 58-letni rowerzysta zabrany do szpitala. Policja podaje, że wstepne badanie wykazało iż był kompletnie pijany - miał ok. 2,5 promila lakoholu w organizmie. Kierujący pojazdem ciężarowym 39-latek był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę