Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Czołówka za Konarzycami

Za Konarzycami na drodze Łomża – Śniadowo samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. W zniszczonym osobowym aucie zakleszczona była kierująca nim kobieta. Ranną ze zniszczonego samochodu wyciągali strażacy. W samochodzie jechał także chłopiec w wieku ok. 12 lat, który jak przekazywali świadkowie miał nie odnieść widocznych obrażeń, ale podobnie jak kobieta został zabrany do szpitala.

Do wypadku doszło ok. godz. 8.40. Z pierwszych informacji wynika, że kierująca audi kobieta jechała w kierunku Łomży. Przed zakrętem na wzniesieniu przed Konarzycami miała wyprzedzać inny samochód i w ten sposób wyjechała na czołówkę z ciężarówką jadącą w przeciwnym kierunku. Jej kierowca miał próbować „uciekać” zjeżdżając na bok, ale doszło do czołowego zderzenia się samochodów.

Na miejsce pracują wszystkie służby ratunkowe - w tym pogotowie i cztery zastępy ratowników straży pożarnej. Droga wojewódzka nr 677 Łomża - Śniadowo - Ostrów Mazowiecka poczatkowo była całkowicie zablokowana, ale po ok. godzinie od wypadku ruch puszczono wahadłowo.


Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę