Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na Piłsudskiego

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po wypadku do którego doszło na Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego w okolicy skrzyżowania z ul. Fryderyka Chopina. Tuż przed godziną 8. zderzyły się tu alfa romeo i z volkswagenem passatem. Są utrudnienia w ruchu, który w miejscu wypadku kierują teraz policjanci.

Do wypadku doszło w klasycznych okolicznościach w tym miejscu. Kierowca passata, który wyjeżdżał z ul. Chopina w lewą stronę, na drugą, południową jezdnię Al. Piłsudskiego, miał być przepuszczony przez samochód stojący w korku na prawym pasie północnej jezdni. Niestety passat zderzył się z autem jadącym drugim pasem tej jezdni. Po wypadku kierujących obu pojazdami  zabrano do szpitala.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci, którzy w miejscu wypadku kierują też ruchem pojazdów, bo cała północna jezdnia Alei Piłsudskiego jest zablokowane przez uszkodzone samochody.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę