Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Sikorskiego

Trzy samochody zderzyły się na ul. gen. Władysława Sikorskiego w okolicy Komendy Miejskiej PSP w Łomży. Policja podawała początkowo, że nikomu z jadących w autach nic złego się nie stało, ale ostatecznie jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Jeden pas ruchu na ul. Sikorskiego od Nowogrodzkiej do Wojska Polskiego jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15. na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Łukasińskiego. Zderzyły się tu trzy samochody osobowe: volvo, toyota i skoda. Na miejscu szybko zjawiły się wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji i ustalają który z kierowców odpowiada za spowodowanie zderzenia.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę