Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

21-letni bandyta z Grajewa

Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała o skierowaniu do Sądu Okręgowego w Łomży akt oskarżenia przeciwko 21-letniemu Alanowi S.. Mężczyzna na początku roku dokonał dwóch groźny napadów na kobiety. Ekspedientkę ze sklepu sterroryzował nożem i żądał pieniędzy, a inna kobietę uderzył kijem bejsbolowym po czym zabrał jej torebkę z pieniędzmi.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 10 stycznia w Grajewie. Prokurata podaje, że Alan S. po wejściu do sklepu, grożąc ekspedientce zabójstwem za pomocą trzymanego w ręku noża, zażądał wydania pieniędzy oraz usiłował zabrać kasę fiskalną. Z uwagi na postawę i opór kobiety nie osiągnął zamierzonego celu. Następnego dnia ten sam 21-latek w Grajewie dokonał rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna uderzył kobietę kijem bejsbolowym po czym zabrał jej  torebkę w której były pieniądze - 700 zł. Śledczy oskarżają Alana S. o popełnienie dwóch przestępstw opisanych w artykule  280 § 2 kodeksu karnego. Grozi za nie kara do 3 do nawet 12 lat więzienia. Mężczyzna w toku śledztwa był tymczasowo aresztowany.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę