Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dachowała, bo jechała zbyt szybko?

Młoda kobieta kierująca oplem dachowała o świecie na drodze wojewódzkiej nr 668 Piątnica - Jedwabne. Do wypadku doszło w trakcie opadów deszczu. Według wstępnych ustaleń policji nie dostosowała prędkości do warunków.

23-letnia kobieta jechała od Jedwabnego w kierunku Kowanat, gdy nagle na wysokości Janczewa utraciła panowanie nad pojazdem, który zjechał do rowu i dachował. Do wypadku doszło około godz. 4.45 rano. Wówczas padał deszcz i według wstępnych ustaleń policji kobieta nie dostosowała prędkości do warunków drogowych.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku będą jeszcze wyjaśniane, ale policjanci proszą kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności gdy jadą po mokrych i śliskich nawierzchniach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę