Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Tylko pokropiło...

Chłodny front powietrza, który w czwartek wieczorem z silnym wiatrem nadciągnął nad region nie przyniósł oczekiwanych opadów deszczu. Gdzieniegdzie tylko pokropiło. Stacje IMGW zanotowały tylko symboliczny opad. W Marianowie było to 0,3 mm, w Burzynie ok. 1 mm, a we wsi Dobrylas 1,9 mm. Na najbliższy weekend synoptycy zapowiadają możliwość wystąpienie jedynie przelotnych opadów deszczu, ale temperatura ma nie przekroczyć 20°C.

W piątek w województwie podlaskim synoptycy spodziewają się zachmurzenia umiarkowanego, okresami wzrastającego do dużego. Możliwe przelotne opady deszczu, głównie w centrum i na północy województwa. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zachodnich.
W nocy bez opadów - zachmurzenie małe i umiarkowane, a temperatura minimalna od 7°C do 9°C. 
W sobotę szansa na deszcz ma być większa. W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu, a lokalnie burze. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 15 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 19°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, podczas burz w porywach do 60 km/h. Kolejnej nocy możliwe miejscami przelotne opady deszczu. Podobnie ma być w niedzielę - zachmurzenie duże, przelotne opady deszczu  i temperatura maksymalna  do 19°C.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę