Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Zasłużeni dla samorządu

Główne zdjęcie
od lewej: Jerzy Leszczyński marszałek województwa, radni odznaczeni Srebrnymi Krzyżami Zasługi Elżbieta Kaufman-Suszko i Marek Olbryś oraz Bohdan Paszkowski wojewoda podlaski. (fot. UMWP)

Radni województwa Marek Olbryś z Łomży i Elżbieta Kaufman-Suszko z Białegostoku zostali odznaczeni przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudę Srebrnymi Krzyżami Zasługi. Medalami uhonorowano ich podczas gali 20-lecia Samorządu Województwa Podlaskiego, która w czwartek odbyła się w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

W imieniu prezydenta medale wręczał wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, który wcześniej wystąpił z wnioskiem o przyznanie tych odznaczeń radnym wojewódzkim. Oboje są związani z PiS. Marek Olbryś radnym wojewódzkim jest od 2006 roku. Cztereokrotnie wybierany był radnym w okręgu wyborczym nr 3 obejmującym miasto Łomżę oraz powiaty: łomżyński, kolneński grajewski, zambrowski. W obecnej kadencji pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podlaskiego.

W trakcie uroczystości jubileuszowych samorządu województwa marszałek Jerzy Leszczyński wręczył Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego. Wśród pięciu osób nimi uhonorowanych znalazł się Józef Mioduszewski z Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę