Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Na „61” spaliła się „eLka”

Około godziny 8. rano jadący drogą krajową nr 61 pomiędzy Marianowem a Budami Czarnockimi samochód nauki jazdy nagle staną w płomieniach. W chwili wypadku podróżowały nim trzy osoby, ale wszystkie bezpiecznie opuściły palący się pojazd. Gdy na miejsce dotarły pierwsze jednostki straży pożarnej praktycznie nie było już co ratować.

Strażacy i świadkowie zdarzenia mówią, że osobówka spaliła się doszczętnie. Płomienie ognia pojawiły się w komorze silnika, a następnie szybko objęły cały samochód. Na miejscu pracują jeszcze służby ratunkowe i policja. W okolicy zdarzenia są duże utrudnienia w ruchu, który odbywa się tu wahadłowo, i po obu stronach powstały długie korki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę