Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Groźnie wyglądało

Początkowo zablokowana była droga Łomża – Zambrów, ale jest już przejezdna. Dwa samochody półciężarowe zderzyły się na wysokości wsi Bacze Mokre. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, bo jeden z samochód wypadł na drzewo, ale szczęśliwie nikomu z ludzi nic złego się nie stało.

Do zdarzenia – według policji kolizji – doszło przed godziną 13. Droga w tym miejscu jest pofałdowana. Kierowca jednego samochodu jadąc od Zambrowa w kierunku Łomży prawdopodobnie zagapił się i wyjeżdżając zza górki w ostatniej chwili zobaczył stojącą na jezdni półciężarówkę, której kierowca miał skręcać w boczną drogę. Chcąc uniknąć zderzenia próbował ominąć przeszkodę, ale zahaczył o ten samochód, zrywając dach z kabiny swojej ciężarówki, zjechał na pobocze i do rowu, po czym przewracając się uderzył w drzewo. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale okazało się, nikomnu nic złego się nie stało. Kierowca rozbitej ciężarówki sam wyszedł z kabiny. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia nie widział potrzeby przewożenia go na specjalistyczne badania do szpitala. 
Droga krajowa nr 63 Łomża - Zambrów jest już przejezdna, aczkowiek kierowcy mogą spodziewać się niewielkich utrudnień w miejscu gdzie doszło do zdarzenia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę