Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Zakupy ze stylistką w QUIOSQUE

Sklep Quiosque w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce zaprasza na zakupy ze stylistką w dniu 23 czerwca br. To niepowtarzalna okazja na udane zakupy. Dodatkowo klientki otrzymają rabat 15% na zakupy kolekcji nieprzecenionej. W najbliższą sobotę w sklepie Quiosque stylistka pomoże zapoznać się z asortymentem sklepu, dopasuje stylizację do Twoich potrzeb oraz podpowie w czym najlepiej wyglądasz. To niepowtarzalna okazja na udane zakupy! Dodatkowo otrzymasz rabat 15% na zakupy kolekcji nieprzecenionej.

Zakup zaproponowanych przez profesjonalistkę stylizacji nie jest obowiązkowy w dniu akcji. Zapisy prowadzone się w sklepie Quiosque lub telefonicznie 29 764 89 96.

Sklep Quiosque Galeria Bursztynowa

ul. gen.  A. E. Fieldorfa-Nila 28, Ostrołęka

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę