Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Koneserka - kradła alkohol tylko jednej marki

Policjanci z Kolna chwalą się ustaleniem mieszkanki województwa łódzkiego, która w połowie maja „na gościnnych występach” kradła alkohol w sklepach w m.in. w Kolnie, Łomży i Czyżewie. Młoda kobieta w sklepach jednej z sieci w skradała łącznie 22 butelki alkoholu jednej marki oraz dwa dodatkowo 2 opakowania chipsów.

Kobieta wybierała alkohol markowy i drogi. Policja podsaje, że pokrzywdzeni z pięciu miast w województwie podlaskim: Kolnie, Łomży, Czyżewie, Ciechanowcu i Bielsku Podlaskim, wycenili swoje straty na łączną kwotę około 3000 złotych.
Pracujący nad sprawą kolneńscy policjanci ustalili podejrzaną o dokonanie tych przestępstw. Kobieta została zatrzymana w sobotę przez bytomskich mundurowych. Wczoraj usłyszała zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Policja podaje, że grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę