Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Złapali złodziei

Jednej nocy z środy na czwartek z trzech posesji w powiecie łomżyńskim skradziono elektronarzędzia. Policjanci szybko zatrzymali podejrzanych. Mężczyznom w wieku od 41 do 56 lat grozi kara do lat 5 pozbawienia wolności.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży dyżurny łomżyńskiej Policji w czwartek wcześnie rano otrzymał zgłoszenie o kradzieży elektronarzędzi, do której doszło w jednej z miejscowości na terenie powiatu łomżyńskiego. Właściciel sprzętu, wyjeżdżając autem z niezabezpieczonego garażu zorientował się, że padł ofiarą złodziei. Sprawcy ukradli dwie piły motorowe z otwartego samochodu osobowego. Ich łupem padły również elektronarzędzia, które znajdowały się w garażu. Właściciel oszacował swoje straty na kwotę około 5 tysięcy złotych. Policjanci pracujący nad tą sprawą, dzięki informacji przekazanej przez przypadkową osobę, szybko wytypowali podejrzanego o to przestępstwo. W miejscu zamieszkania mężczyzny mundurowi zauważyli leżące na podłodze dwie piły motorowe. Okazało się, że pochodzą one faktycznie z kradzieży, do której doszło tej samej nocy, ale na terenie już innej posesji, w tej samej miejscowości. W związku z tym policjanci zatrzymali 56-latka, który trafił do policyjnego aresztu. W ręce kryminalnych wpadli również 41 i 43-latek, którzy są podejrzani o współudział w tych kradzieżach. Ponadto, mundurowi ustalili, że te same osoby mogą mieć na koncie jeszcze jedna „nocną” kradzież, gdzie ich łupem padła kolejna piła spalinowa. 
Mężczyźni usłyszeli zarzuty a ich losem zajmie się sąd. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę