Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dwie osoby zginęły pod Grajewem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek rano w okolicach Grajewa. Na drodze gminnej prowadzącej do wis Kosiły pomiędzy Grajewem a Rajgrodem samochód wpadł do kanału. Samochodem podróżowały cztery osób, niestety dwie z nich nie przeżyły wypadku.

Do wypadku doszło około godz. 7.30. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że osobówka jechała od drogi krajowej nr 61 w kierunku wsi Kosiły i w pewnym momencie z nieznanych na razie przyczyn samochód uderzył w barierki ochronne po czym wpadł do kanału. Niestety dwie z czterech osób jadących w samochodzie zginęły na miejscu. Dwie kolejne z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.
Szczegółowy przebieg zdarzenia i okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę