Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejna nielegalna mini plantacja

Główne zdjęcie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Wczoraj za policją informowaliśmy o tym, że w okolicach Kolna mężczyzna chciał załączyć niewielką plantację konopi indyjskich, których uprawa w Polsce jest zakazana, dziś policjanci donoszą o odnalezieniu trzech krzaczków tej rośliny na posesji koło Wysokiego Mazowieckiego. w Policjanci podają, że rosły w sąsiedztwie krzaków pomidorów, a właściciel posesji posiadał rozpisaną „instrukcję” uprawy egzotycznej roślin.

Policja przyznaje, że roślinki na posesji znaleziono pod otrzymaniu informacji, że na wskazanej działce są konopie indyjskie. Mundurowi pojechali we wskazane miejsce i znaleźli 3 krzaki konopi indyjskich w sąsiedztwie pomidorów. Poza tym policjanci zabezpieczyli również ponad 3 gramy gotowego suszu roślinnego, który okazał się wytwarzaną z konopi indyjskich marihuaną oraz ponad 4 gramy białego proszku, którym jak ustalono była amfetamina.

Mężczyzna usłyszał zarzut i ma odpowiadać przed sądem. Zgodnie z art. 62 ust. 1 u.p.n.: Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę