poniedziałek, 17 lutego 2020 napisz DONOS@

Kolejna nielegalna mini plantacja

Wczoraj za policją informowaliśmy o tym, że w okolicach Kolna mężczyzna chciał załączyć niewielką plantację konopi indyjskich, których uprawa w Polsce jest zakazana, dziś policjanci donoszą o odnalezieniu trzech krzaczków tej rośliny na posesji koło Wysokiego Mazowieckiego. w Policjanci podają, że rosły w sąsiedztwie krzaków pomidorów, a właściciel posesji posiadał rozpisaną „instrukcję” uprawy egzotycznej roślin.

fot. KPP Wysokie Mazowieckie
fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Policja przyznaje, że roślinki na posesji znaleziono pod otrzymaniu informacji, że na wskazanej działce są konopie indyjskie. Mundurowi pojechali we wskazane miejsce i znaleźli 3 krzaki konopi indyjskich w sąsiedztwie pomidorów. Poza tym policjanci zabezpieczyli również ponad 3 gramy gotowego suszu roślinnego, który okazał się wytwarzaną z konopi indyjskich marihuaną oraz ponad 4 gramy białego proszku, którym jak ustalono była amfetamina.

Mężczyzna usłyszał zarzut i ma odpowiadać przed sądem. Zgodnie z art. 62 ust. 1 u.p.n.: Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę