Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Przejazd zamknięty na 24 godziny

Główne zdjęcie
Trasa objazdu dla kierowców ciężarówek

W niedzielę, przez całą dobę, zamknięte będzie skrzyżowanie drogi krajowej nr 63 Łomża – Zambrów z linią kolejową nr 36 Śniadowo – Łapy. Dla niewielu pociągów korzystających z linii to nie będzie problem, ale dla kierowców już tak. Od godziny 24.00 z soboty na niedzielę do godz. 24.00 z niedzieli na poniedziałek kierowcy jadący między Łomżą a Zambrowem będą musieli korzystać z objazdów.

Przejazd będzie zamknięty w związku z koniecznością przebudowy przejazdu kolejowego. Linia kolejowa nr 36 Łapy – Śniadowo – Ostrołęka ma być linią objazdową dla pociągów towarowych na  czas remontu głównej linii kolejowej regionu Białystok – Warszawa Rail Baltica na odcinku z Białegostoku do Czyżewa. Plan zakłada, że prace na tym odcinku o długości ok. 71 km zaczną się w pierwszej połowie 2019 r. i mają być ukończone do końca 2020 r. Koszt tego zadnia to ok. 1,6 mld zł.

Na czas przebudowy przejazdu kolejowego przez drogę krajową nr 63 Łomża – Zambrów w Czerwonym Borze kierowy samochodów będą musieli korzystać z objazdów. Dla ciężarówek jadących od Łomży w kierunku Zambrowa został on wyznaczony drogą wojewódzką nr 679  Łomża – Mężenim, a następnie drogą krajową S8 Mężenin - Zambrów. Kierowcy samochodów osobowych będą mogli pojechać przez Modzele-Wypych. Jadąc od Łomży w kierunku Zambrowa w Wygodzie trzeba skręcić w lewo na Modzele-Wypych, a następnie przez Modzele-Skudosze wrócić n krajową 63.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę