Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Chciał założyć plantację konopi

Główne zdjęcie
Zabezpieczone przez policjantów z Kolna sadzonki konopi indyjskich

Policjanci ujawnili uprawę konopi, która znajdowała się na jednym z pól, na terenie gminy Kolno. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sadzonki nielegalnej rośliny prawdopodobnie stanowią własność jednego z mieszkańców pobliskiej miejscowości. Wczoraj w nocy, policjanci zauważyli w miejscu uprawy nielegalnych sadzonek dwóch młodych mężczyzn idących z butelkami z wodą.

Mundurowi przypuszczali, że osoby te idą podlać nielegalne sadzonki i to się potwierdziło. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, z których jeden okazał się właścicielem nielegalnej uprawy. Zabezpieczono ogółem 10 doniczek z sadzonkami konopi, co potwierdziły wstępne badania narkotesterem. Wczoraj mężczyzna podejrzany o ich uprawę usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę