wtorek, 25 lutego 2020 napisz DONOS@

TLiA otrzyma Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego

Zarządu Województwa Podlaskiego przyznał Teatrowi Lalki i Aktora w Łomży Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego. Odznaka przyznawana jest osobom i instytucjom, które całokształtem działalności publicznej, społecznej i zawodowej przyczyniły się wybitnie do rozwoju i promocji Województwa Podlaskiego.

Autorem projektu graficznego Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego jest artysta plastyk Tadeusz Gajl
Autorem projektu graficznego Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego jest artysta plastyk Tadeusz Gajl

Oznaka Honorowa Województwa Podlaskiego została ustanowiona w 2006 roku przez Sejmik Województwa Podlaskiego. Odznaka może być przyznana tej samej osobie lub podmiotowi tylko raz. Ponadto przyznaje się ją w jednym roku najwyżej piętnastu osobom fizycznym i pięciu podmiotom nie będącym osobami fizycznymi.
Jak poinformował Łukasz Boratyński z TLiA w Łomży oficjalne wręczenie Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego odbędzie się 29 września podczas premiery spektaklu przygotowywanego z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę