Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

TLiA otrzyma Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego

Główne zdjęcie
Autorem projektu graficznego Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego jest artysta plastyk Tadeusz Gajl

Zarządu Województwa Podlaskiego przyznał Teatrowi Lalki i Aktora w Łomży Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego. Odznaka przyznawana jest osobom i instytucjom, które całokształtem działalności publicznej, społecznej i zawodowej przyczyniły się wybitnie do rozwoju i promocji Województwa Podlaskiego.

Oznaka Honorowa Województwa Podlaskiego została ustanowiona w 2006 roku przez Sejmik Województwa Podlaskiego. Odznaka może być przyznana tej samej osobie lub podmiotowi tylko raz. Ponadto przyznaje się ją w jednym roku najwyżej piętnastu osobom fizycznym i pięciu podmiotom nie będącym osobami fizycznymi.
Jak poinformował Łukasz Boratyński z TLiA w Łomży oficjalne wręczenie Odznaki Honorowej Województwa Podlaskiego odbędzie się 29 września podczas premiery spektaklu przygotowywanego z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę