Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 grudnia 2022 napisz DONOS@

Kolizja na Sikorskiego

Trzy samochody zderzyły się na ul. gen. Władysława Sikorskiego w okolic wieży ciśnień. Są utrudnienia w ruchu, ale jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, nikomu z ludzi nic się nie stało.

W kolizji uczestniczyły trzy samochody osobowe volkswagen, volvo i fiat. Na razie nie są znane okoliczności w jakich doszło do zderzenia się samochodów. Uszkodzone samochody stoją na obu pasach ruchu znacznie utrudniając przejazd od i w kierunku mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę