Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Piękne łomżanki dostrzeżone w Łodzi

Główne zdjęcie
Wiktoria Wiśniewska Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018

Wiktoria Wiśniewska Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 i Zuzanna Poteraj I V-ce Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 zakwalifikowały się do Finału Miss Polski Nastolatek. Eliminacje do finału tego konkursu oraz półfinału Miss Polski 2018 odbywały się w niedzielę w Hali EXPO w Łodzi.

Zuzanna Poteraj I Vce Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018
Zuzanna Poteraj I Vce Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018

Jak przekazuje Anna Kurządkowska w Łodzi region łomżyński reprezentowało 8 pięknych dziewcząt. Werdykt jurorów był w tym roku łaskawy dla Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej ponieważ do Finału Miss Polski Nastolatek zakwalifikowały się Miss Nastolatek i I V-ce Miss Nastolatek. Ostateczny werdykt dotyczący kandydatek do tytułu Miss Polski poznamy dopiero w środę, mamy nadzieję, że i ten werdykt okaże się dla nas pozytywnym zaskoczeniem!
Jak podaje Kurządkowska „ciężko opisać emocje jakie malowały się na twarzach szczęśliwych dziewczyn, ale na pewno śmiało można podsumować, że był to dla nich jeden z piękniejszych momentów w życiu”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę