Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Autobus zjechał do rowu

Kierowca autobusu prawdopodobnie „ratował się” przed uderzeniem w tył samochodu, który jechał przed nim i sam wjechał do rowu. Do – jak podkreśla policja – kolizji drogowej doszło za Konarzycami na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka. Nikomu z ludzi nic się złego nie stało.

Do kolizji doszło ok. godz. 15. Autobus na łotewskich numerach rejestracyjnych jechał drogą wojewódzką nr 677 w kierunku Łomży. Około 100 metrów za skrzyżowaniem z droga na Koziki, nieco na ponad kilometr przed Konarzycami, prawdopodobnie ratując się przed uderzeniem w tył jadącego przed nim samochodu, kierowca autobusu skręcił w lewo i zjechał do przydrożnego rowu.  Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe, ale szczęśliwie nikomu nic się nie stało. W miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu, ale droga jest przejezdna.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę