Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Ostrołęki

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło kilkanaście minut przed godz. 17. na drodze krajowej nr 61 Łomża – Ostrołęka. W okolicach Sierzput zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscy pracują służby ratunkowe, a ruch odbywa się wahadłowo.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło, gdy z drogi podporządkowanej na 61 miał wyjeżdżać kierowca volkswagena passata, który wyjechał wprost pod jadącego w kierunki Ostrołęki forda focusa. Jego kierowca zdążył zahamować, ale nie zrobił tego jadący za nim kierowca forda fiesty. Oba samochody zderzyły się, po czym focus wpadł do przydrożnego rowu. Wezwane na miejsce karetki pogotowia zabrały do szpitala trzy osoby. To kierowcy obu samochodów i pasażer z focusa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę