Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Będą nawałnice

Synoptycy z białostockiego biura prognoz IMGW ostrzegają przed burzami z gradem, które po południu spodziewane są m.in. nad obszarami Łomży i powiatów grajewskiego, kolneńskiego, łomżyńskiego i zambrowskiego. Wydano specjalne ostrzeżenie.

Wydane przez dyżurnego synoptyka Magdalenę Pękalę ostrzeżenie ważne jest od godz. 13:00 do godz. 20:00.  W tym czasie synoptyk prognozuje na naszym obszarze wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 35 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwe są  także gradobicia.
Dyżurna synoptyk zjawisku nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, a prawdopodobieństwo wystąpienia nawałnic określiła na 80%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę