Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Chuligani bezkarni

Wandale niszczą urządzenia w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi. Demolowane są zwłaszcza platformy i wieże widokowe. Spalono m.in. doszczętnie podobny obiekt na Górze Królowej Bony w Starej Łomży, a stale niszczone są barierki platformy w Rakowie Bogniach. Mieszkańcy Siemienia pilnują swojej platformy przed wandalami. Coraz częściej dochodzi też do zaśmiecania terenów parkowych. Mieszkańcy okolicznych wsi wywożą do lasów odpady gospodarskie, także zdjęty z dachów eternit i padłe zwierzęta.


Na terenie parku o powierzchni ponad 20 tys. hektarów jest etat dla zaledwie jednego strażnika. Ostatnio jednak dyrekcja parku zawarła porozumienia z posterunkami i komendami policji. Zwłaszcza więc w godzinach wieczornych i nocnych można tu będzie spotkać więcej patroli policyjno-parkowych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę