Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nastolatek zginął w wodach Narwi

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny finał poszukiwań 16-latka, który skoczył do Narwi w niedzielne popołudnie i nie wypłynął. Do tragedii doszło w okolicach wsi Rybaki na terenie gminy Miastkowo. Strażacy wezwanie na pomoc odebrali kilka minut po godz. 16. Po ponad dwóch godzinach poszukiwań nurkowie z rzeki wyłowili ciało nastolatka. Kolejne zgłoszenie o topielcu strażacy otrzymali przed wieczorem ze Starej Łomży. Tym razem szybko udało się odnaleźć w Narwi starszego mężczyznę i wyciągnąć na brzeg. Powiodła się także reanimacja mężczyzny, który później został przewieziony do szpital.

Utrzymująca się od dłuższego czasu ładna, słoneczna pogoda z niemalże letnimi upałami sprawiła, że wielu mieszkańców szuka ochłody w wodach Narwi. Także w Łomży w miejscu tradycyjnego kąpieliska miejskiego, w ciepłe dni wypoczywają setki mieszkańców. Wielu z nich korzysta z kąpieli pomimo ustawionych na plaży znaków zakazu kąpieli. Tymczasem specjaliści przestrzegają przed kąpielą w miejscach, gdzie nad bezpieczeństwem ludzi nie czuwają ratownicy. Do podstawowych zasad bezpieczeństwa nad wodą należy też powstrzymanie się przed wskakiwaniem do wody bezpośrednio po opalaniu się, czy rozgrzaniu ciała. Wówczas może dojść do tzw. wstrząsu termicznego.

Foto: Zdjęcie ilustracyjne
Foto: Plaża miejska w sobotę, 9. czerwca

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę