Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Czołówka z policyjnym radiowozem

Policyjny radiowóz zderzył się czołowo z osobowym audi. Do wypadku doszło wieczorem na Szosie do Mężenina na odcinku pomiędzy Zawadami a skrzyżowaniem z drogą wojewódzką nr 63 Łomża – Zambrów. Do szpitala trafiło czterech policjantów, ale po badaniach wszyscy zostali zwolnieni do domu. Policja poinformowała, że do wypadku doszło w trakcie pościgu.

Do wypadku doszło około godz. 20.00. Policja podała, że ze wstepnych informacji wynika iż kierujący samochodem osobowym nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policyjny pościg prowadzony byl od Zawad w kierunku drogi zambrowskiej. Tomasz Krupa z KWP Białystok relacjonuje, że około 150 - 200 metrów przed skrzyżowaniem z drogą krajową Łomża  - Zambrów inny kierowca jadąc przed samochodami widząc pościg zwolnił doprowadzając do zatrzymania ściganego audi. Wówczas policjanci mieli wybiec z radiowozu, aby zatrzymać kierowcę audi. W tym momencie ten miał gwałtownie ruszyć potrącając funkcjonariuszy, a po chwili zderzyły się z drugim radiowozem, który nadjechał z przeciwka.

Czterech funkcjonariuszy policji trafiło do szpitala. Kierowca audi został zatrzymany. Prawdopodobnie był nietrzeźwy, choć odmówił poddania się badaniom i zostanie pobrana mu krew.

Droga na odcinku od Zawad do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 63 Łomża – Zambrów została całkowicie wyłączona z ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę