Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Zaginęła 27-latka

Główne zdjęcie
Zaginiona Martyna Grabowska (fot. KPP Kolno)

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kolnie poszukują zaginionej 27-letniej mieszkanki miejscowości Czerwone, gmina Kolno. Kobieta wyszła z domu wczoraj około godziny 10.00 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w jej odnalezieniu.

Zaginiona to: Martyna Grabowska, lat 27

Rysopis: wzrost 170 cm, waga około 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, kręcone kolor brązowy, twarz szczupła, nos prosty, oczy niebieskie, uszy przylegające, uzębienie pełne.

Znaki szczególne:  tatuaże – lewa łopatka – róża, stopa – napis „carpe diem”, na piersi – znak nieskończoności, na kolanie – blizny po operacji

Ubrana była w: niebieskie jeansy, ciemną bluzę, ciemne baleriny, torebka beżowa na ramię..

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 474 16 19  lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę