Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Nożownik zaatakował kobietę

Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu Dariusz B. Mężczyzna usiłował nożem zadać cios kobiecie w okolicę szyi. Jak podaje prokuratura czynu tego dopuścił się działając w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło w poprzednią niedzielę w Grajewie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grajewie, na której wniosek Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec podejrzanego Dariusza B. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Informując o śledztwie Prokuratura Okręgowa w Łomży podała, że śledztwo prowadzone jest w sprawie usiłowania pozbawienia życia Lucyny B. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Dariusz B. trzymanym w ręku nożem usiłował zadać uderzenie w okolicę szyi kobiety. Co ważne mężczyzna czynu tego miał dopuścił się działając w warunkach recydywy, czyli był już karany za tego typu przestępstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę