Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany jechał przez Łomżę

Blisko dwa promile alkoholu miał w sobie 61-letni mieszkaniec Łomży, który wczoraj przed wieczorem usiłował prosto jechać samochodem. Mężczyzna wpadł na ul. Wiosennej po tym, gdy jeden ze świadków jego pijanej jazdy wezwał policję.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży  podaje, że mężczyzna kierował skodą, a przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało 0,89 mg/l, czyli  niemal 1,9 promila alkoholu w organizmie. Policjanci mężczyźnie od razu zatrzymali prawo jazdy i zapowiadają skierowanie sprawy do sądu, gdzie czeka go surowa kara.

KWP w Białymstoku podaje zaś, że łomżanin był rekordzistą wśród zatrzymanych wczoraj kierowców w województwie prowadzących auta po alkoholu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę