Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Rodzina straciła dom

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Czteroosobowa rodzina straciła dach nad głową po tym gdy na poddaszu ich domu wybuchł pożar. W akacji gaśniczej w Dębnikach, na terenie gminy Zbójna, uczestniczyło blisko 30 strażaków z jednostek zawodowych i ochotniczych. Spalił się murowany dom kryty blachą. - Niestety płomienie ognia, ale i zniszczenia sprawiły, że nadzór budowlany zakazał eksploatacji budynku – mówi brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży.

Pożar domu w Dębnikach strażakom zgłoszono we wtorkowe przedpołudnie - ok. godz. 11.30. Na miejsce natychmiast wysłano dwa zastępy zawodowych jednostek ratowniczo-gaśniczych z Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, ale także cztery jednostki strażaków ochotników z regionu. Gdy dotarli na miejsce paliło się na poddaszu domu mieszkalnego. Niestety pomimo zaangażowania dużych sił płomienie ognia obejmowały niemal cały budynek niszcząc go. Dogaszanie jeszcze trwa, ale nadzór budowlany, ze względu na zniszczenia, już zakazał jego użytkowania. Czteroosobowa rodzina – dwoje dorosłych i dwoje dzieci  - przynajmniej najbliższe dni ma spędzić u krewnych.

Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się płomieni ognia na poddaszu budynku. Wyjaśniać mają to policyjni śledczy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę