Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Cztery osoby ranne po wypadku na drodze do Kolna

Cztery osoby zostały poszkodowane w wypadku do którego doszło o godz. 17:45 we wsi Korzeniste, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 63 Łomża-Kolno z drogą wojewódzką Stawiski - Nowogród. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca pojazdem osobowym, jadąc w kierunku Nowogrodu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy pojazdu ciężarowego jadącego drogą krajową w stronę Łomży.

Jak informuje policja, w skutek zderzenia poj. ciężarowy uderzył w kolejny pojazd osobowy poruszający się prawdopodobnie również drogą krajową. Do szpitala trafiły 4 osoby z osobówki, której kierowca miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu. Droga może być zablokowana dłuższy czas. Objazd od strony Kolna na Nowogród dla osobówek, na Stawiski dla ciężarowych DW 647. W stronę przeciwną w m. Kisielnica na DK 61 w kierunku m. Stawiski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę