Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poseł wisi w autobusie

Od kilku dni pasażerowie autobusów komunikacji miejskiej mogą podróżować w towarzystwie posła. Na szybach kilka autobusów przylepione są plakaty Jarosława Zielińskiego z Prawa i Sprawiedliwości. Choć dla większości podróżnych wygląda to jak plakat wyborczy – takim, plakatem nie jest mówi sam Zieliński. Poseł podkreśla, że składanie wyborcom sprawozdania z działalności poselskiej to obowiązek każdego posła, a on stara się je wypełniać najlepiej jak potrafi. Właśnie kończy się kadencja tego parlamentu więc poseł zaprasza wyborców do swoich biur poselskich by zapoznali się z tym czego dokonał od października 2003, kiedy to Sejmu wszedł.

Także w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji w Łomży podkreślają, że to jeszcze nie plakat wyborczy bo o wyborach nie ma na nim ani słowa. Dyrektor MPK Bogusław Szczech, który dodaje, że taki plakat może sobie w autobusach komunikacji miejskiej wywiesić każdy - kto zapłaci. Cena waha się od 2 do 5 zł za plakat dziennie.
Dyrektor Szczech nie ukrywa, że ofertę przygotowano z myślą o zbliżającej się kampanii wyborczej. Liczy że dzięki temu miejski przewoźnik zarobi dodatkowo parę groszy. Póki co kandydaci pytają, ale na wywieszenie w autobusach plakatów zdecydował się jak na razie tylko Jarosław Zieliński z PiS.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę