Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Wizną

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Kierowca forda mondeo z nieznanych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Ranny został zabrany do szpitala. Do wypadku doszło dziś rano w okolicach Wizny. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, ale podają, że utrudnień w ruchu w miejscu wypadku nie ma.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Zgłoszenie o wypadku w okolicy Wizny służby ratunkowe otrzymały około godziny 6.40. Samochód jechał drogą krajową nr 64 w kierunku Jeżewa. Mniej więcej około 1 km za Wizną nagle, z nieznanych przyczyn, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kierujący samochodem mężczyzna został zabrany do szpitala. Policjanci podają, że wstępne badanie stanu trzeźwości wskazało, że w trakcie wypadku był trzeźwy. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę