Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Miejski Dzień Dziecka

Od godziny 10. do 16. Stary Rynek ma zamienić się w plac zabaw. Dziś Dzień Dziecka, na Starym Runku Miejski Dzień Dziecka. Będą m.in.: dmuchańce, rodeo, malowanie buziek, ogródek dwulatka, watę cukrową i lody.

Międzynarodowy Dzień Dziecka został ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ma upowszechniać prawa dziecka, które zawarte są w Karcie Narodów Zjednoczonych z 1945. W różnych krajach obchodzony jest w różne dni roku, a w Polsce 1 czerwca. Nie jest to dzień wolny od nauki, ale w szkołach   zazwyczaj tego dnia normalnych lekcji, ani żadnych kartkówek czy klasówek nie ma. Bardzo często są za zawody sportowe. 
Dla tych, którzy do szkoły nie chodzą, albo będą już po szkolnych atrakcjach przygotowano Miejski Dzień Dziecka na Starym Rynku. Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza w programie przewidziano m.in.: dmuchańce, rodeo, malowanie buziek, ogródek dwulatka, watę cukrową i lody. Nie zabraknie także występów artystycznych i konkursów z nagrodami.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę