Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Ostrzeżenie o upałach i burzach

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzega, że począwszy od dnia 28 lipca br. przewiduje się wzrost temperatury maksymalnej od 26, 29 stopni C, do 33-36 stopni C w ciągu kolejnych dni tj. 29.07 i 30.07.2005. Tak wysokie temperatury będą powodowały osłabienie organizmów ludzi i zwierząt, mogą doprowadzić do przegrzania.

Upał może być przyczyną także uszkodzeń szyn i trakcji elektrycznych, jak również może wpłynąć niekorzystnie na stan nawierzchni dróg.
Dodatkowo we czwartek (28.07) i sobotę (30.07) miejscami na północy i w centrum regionu spodziewane są burze (lokalnie mogą być gwałtowne), z intensywnymi opadami deszczu (niewykluczony grad i silne porywy wiatru).
Opady i towarzyszący burzom porywisty wiatr mogą być przyczyną lokalnych podtopień, utrudnień w komunikacji i powodem uszkodzeń drzewostanu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę