Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek koło Osowca

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Prawdopodobnie młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruch i zderzył się z samochodem jadącym w przeciwnym kierunku. Do wypadku doszło ok. 10.30 na drodze krajowej nr 63 Zambrów – Czyżew w okolicy wsi Osowiec. Co najmniej jedna osoba została ranna. Na miejscu pracują służby, a policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Policjanci informują, że wstępne badanie kierowcy, który miał stracić panowanie nad pojazdem  i zjechać na przeciwległy pas, wykazało że był on trzeźwy. Droga jest zablokowana, bo na jezdnie wylały się płyny z uszkodzonych samochodów.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę