Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Szykuje się największa w regionie impreza dla dzieci

Bursztynowy Dzień Dziecka już za kilka dni! Centrum handlowe Galeria Bursztynowa zaprasza w niedzielę, 3 czerwca. Wśród atrakcji znajdą się wzloty balonem, pokaz mody, koncert, pokaz iluzji oraz rozgrywki piłkarskie.

W ostatnim czasie na terenie centrum handlowego można było zaobserwować przygotowania do imprezy z okazji Dnia Dziecka. 25 maja Galeria Bursztynowa miała okazję gościć kilkadziesiąt dzieci. Zarówno starsze, jak i te młodsze mogły wziąć udział w castingu do pokazu mody dziecięcej, który będzie jedną z głównych atrakcji podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Efekty pracy dzieci na planie zdjęciowym można zobaczyć na stronie bursztynowa.pl

Natomiast 28 maja Ostrołęczanie mogli zauważyć na łączce przy centrum handlowym kontrolne wzloty balonem na uwięzi. To kolejna niesamowita atrakcja, która będzie czekała na uczestników imprezy. Jednak, aby wznieść się balonem na kilka, a nawet kilkadziesiąt metrów, należy posiadać paragon o wartości 50 zł za zakupy z dnia 3 czerwca w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej. Atrakcja zaplanowana jest od godziny 16.00 do 20.00. Organizator informuje także, że z powodu nieodpowiedniej pogody, godziny wzlotów balonem mogą zostać przesunięte na późniejsze godziny wieczorne.

Wśród głównych atrakcji znajdą się także koncert Uli Kowalskiej – zwyciężczyni edycji „Mali Giganci”, pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza Sadowskiego – uczestnika jednej z edycji „Mam Talent” oraz rozgrywki piłkarskie.

Bursztynowy Dzień Dziecka odbędzie się w najbliższą niedzielę, 3 czerwca na łączce przy Galerii Bursztynowej [od strony ulicy Rodziny Ulmów]. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 14.00. Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie: Bursztynowy Dzień Dziecka

Partnerami imprezy są Decathlon i Media Markt.

Zobacz zdjęcia z castingu

https://bursztynowa.pl/wydarzenia/juz-za-kilka-dni-najwieksza-impreza-dla-dzieci-,3035.html

Zobacz film z castingu

https://www.youtube.com/watch?v=7_C2xvRUBjA


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę