Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapaliło się BMW

- Cała akcja, dojazd na miejsce zgłoszenia i ugaszenie pożaru, zajęło nam 19 minut – mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. To dzięki szybkiej akcji strażaków straty są stosunkowo niewielkie. Rano jadąc ulicą Wojska Polskiego w Łomży zapaliło się terenowe BMW.

Jak informuje komendant Wilczyński do zdarzenia doszło o godz. 7.48 na ul. Wosjka Polskiego w pobliżu skrzyżowania z ul. Spokojną. To niespełna pół kilometra od budynku komendy PSP. Kierowca BMW sam jechał samochodem, gdy niespodziewanie powstał pożar w komorze silnika. Mężczyzna zatrzymał auto, opuścił samochód i wezwał pomoc. Strażacy na miejscu zjawili się bardzo szybko i ugasili pożar. Straty wstępnie wyceniono na 5 tysięcy złotych, a wartość uratowanego mienia to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę