Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Utopił się w zalewie w Zambrowie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Około godziny 17.30 policjanci otrzymali informację, że w zalewie w Zambrowie tonie mężczyzna. Świadkowie jeszcze przed przyjazdem służb wyciągnęli z wody nieprzytomnego mężczyznę i przystąpili do jego reanimacji. Niestety okazała się ona bezskuteczna.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności, przyczyny tego tragicznego zdarzenia

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę