Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Podgórzem

Dwie osoby w szpitalu i utrudnienia w ruchu to bilans zderzenia dwóch samochodów na drodze krajowej nr 63 na wysokości skrzyżowania z drogą do Siemienia Nadrzecznego.

Ze wstępnych oględzin wynika, że bus wjechał w tył osobowego volvo. W wyniku zderzenia dwie osoby zostały przewiezione do łomżyńskiego szpitala. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.  Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę