Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Turniej w Białowieży

VIII Turniej Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych Województwa Podlaskiego w Piłce Siatkowej o Puchar Wojewody Podlaskiego już za nami.

Dnia 27.04.2017r. w rywalizacji, w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Białowieży wzięło udział 5 drużyn. Grano systemem każdy z każdym. W tym roku nasi wychowankowie zdobyli IV miejsce. Mimo to wrócili zadowoleni z możliwości spotkania się z innymi drużynami jak i rozegranych meczów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę