Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Oświadczenie Agnieszki Muzyk

Główne zdjęcie
dr Agnieszka Muzyk

Przyszłam do pracy z nadzieją na dobrą zmianę w naszym mieście. Wyzwanie to podjęłam po to, by służyć mieszkańcom. Poświęciłam temu zadaniu wszystkie swoje umiejętności, nie licząc też swojego czasu. (...)Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska.

Szanowni Państwo, mieszkańcy Łomży!!!
Propozycję pracy na stanowisku zastępcy prezydenta miasta Łomża przyjęłam 3,5 roku temu. Przyszłam do pracy  z nadzieją na dobrą zmianę w naszym mieście. Wyzwanie to podjęłam po to, by służyć mieszkańcom. Poświęciłam temu zadaniu  wszystkie swoje umiejętności, nie licząc też swojego czasu.
Przyjęłam tysiące mieszkańców Łomży, odbyłam setki spotkań, uczestniczyłam w licznych uroczystościach. To mieszkańcy Łomży wiedzą, jak te spotkania wyglądały, to oni najlepiej potrafią ocenić  poziom  mojego zaangażowania w rozwiązywanie ich problemów i trosk.  Przyszłam do Urzędu Miejskiego, by służyć miastu i  mieszkańcom naszego miasta.
Stworzyłam zespoły, z którymi zrealizowałam projekty przynoszące   miliony złotych na realizację zadań ważnych dla miasta. Podjęłam również wielkie, historyczne zadanie przygotowania obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.
Doświadczałam na co dzień, że w Łomży i w ludziach z Łomży tkwi ogromny potencjał, który wspólnie rozwijaliśmy. Łomży potrzeba ludzi ofiarnych, pracowitych, bezinteresownych, troszczących się o dobro wspólne, a nie swoje własne.
Bardzo dziękuję wszystkim, których spotkałam na swojej drodze pracując na stanowisku zastępcy Prezydenta. Dziękuję wspaniałym radnym Rady Miasta Łomża, pracownikom Urzędu Miejskiego, szkół, przedszkoli, instytucji kultury, instytucjom pomocy społecznej,  seniorom i środowiskom osób niepełnosprawnych, organizacjom pozarządowym, klubom sportowym i in. . Wszystkim oddanym naszemu miastu ludziom, z którymi dane mi było realizować ważne zadania dla Łomży.
Nasze miasto zasługuje na ludzi, którzy są gotowi poświęcić mu swoje talenty, możliwości, zaangażowanie i swój czas.
Nadal pozostaję w tym mieście, bo to jest moje miasto, nasze miasto. Nadal będę dla niego pracować.
Dzisiaj przed południem po prawie 4 latach tytanicznej pracy zostałam odwołana ze stanowiska bez podania żadnych argumentów, w sposób który pozostawiam bez komentarza … . Zostałam odwołana przez człowieka, który dostrzegł we mnie konkurenta do jego stanowiska.
To nie jest sposób, w jaki powinno się traktować nie tylko współpracowników, ale i wszystkich Łomżan. Tak się nie godzi … .
Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mogli zrobić dla naszego miasta wiele. Ostatecznie o wszystkim zdecydują w wyborach, mieszkańcy Łomży.
Nasze miasto i jego mieszkańcy zasługują na więcej, na znacznie więcej.

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Barbara Muzyk


Łomża, 25 maja 2018 r.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę