Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Dr Muzyk nie jest już zastępcą prezydenta Łomży

Główne zdjęcie
dr Agnieszka Muzyk, była wiceprezydent Łomży

Mariusz Chrzanowski odwołał dziś dr Agnieszkę Muzyk ze stanowiska I zastępcy prezydenta Łomży i zwolnił ją z pracy. Była ona wymieniana jako konkurent Chrzanowskiego do nominacji PiS na nowego prezydenta Łomży przed jesiennymi wyborami samorządowymi.

W BIP UM Łomża opublikowano zarządzenie prezydenta M. Chrzanowskiego o odwołaniu wiceprezydent A. Muzyk
W BIP UM Łomża opublikowano zarządzenie prezydenta M. Chrzanowskiego o odwołaniu wiceprezydent A. Muzyk

Dr Agnieszka  Muzyk nim została I zastępcą prezydenta Łomży pracowała w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży i Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Aby objąć fotel zastępcy prezydenta Łomży zrezygnowała z mandatu radnego sejmiku województwa podlaskiego, który wywalczyła w wyborach 2014 roku. 
W ratuszu łomżyńskim odpowiadała za oświatę, kulturę i pomoc społeczną. Była też głównym organizatorem tegorocznego jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich Łomży, który świętować będziemy w połowie czerwca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę