Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Plaga pijanych na drogach

Poszukiwany wczoraj kierowca fiat pandy, który dachował przed południem w okolicy Brzostowa nad Biebrzą był pijany. To jak się okazało 55-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego, który miał w sobie 1,7 promila alkoholu. Okazało się, że minionej doby za kierownice aut w regionie wsiadło 7 pijanych, a rekordzista miała aż 3,2 promila alkoholu.

Zatrzymany wczoraj 55-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego, który dachował w okolicy Brzostowa, trzeźwieje w komendzie, aby móc złożyć wyjaśnienia i usłyszeć zarzuty.  
Wczoraj policjanci z Łomży zatrzymali także innych pijanych kierowców. W Piątnicy na ul. Stawiskowskiej został zatrzymany 48-latek, który kierował opel astra. Mężczyzna miała ponad 2,1 promila alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 
Podobnie bez uprawnień i wężykiem jechał nocą lanosem 30-letni mieszkaniec Łomży, który został zatrzymany na Szosie do Mężenian. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w sobie, a w samochodzie pięciu pasażerów. Także on trzeźwieje na komendzie. 
Wczorajszym rekordzistą wśród kierowców pod względem zawartości alkoholu był 55-latek z powiatu wysokomazowieckiego. Mężczyzna kierujący audi został zatrzymany przed godz. 14. we wsi Jabłoń- Dąbrowa i miał w sobie aż 3,2 promila alkoholu. 
Policjanci poszukują jeszcze kierowcy renaulta laguny, który dziś nad ranem, ok. godz. 4.50, na ul. Kamiennej wjechał na słup. Według wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem młody chłopak oddalił się z miejsca zdarzenie i do chwili obecnej nie został ustalony.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę