Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Strażacy ratowali cielaka

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Miał pecha, ale i szczęście. Młody cielak wpadł do głębokiego na 2,5 m szamba. Pecha - bo gdy przechodził w pobliżu szambo było otwarte wpadł do środka, szczęście, bo rolnik właśnie je wypompowywał i było tam tylko ok. 50 cm płynów. Na ratunek szybko ruszyli wezwani strażacy i wyciągnęli przerażone zwierzę. Jak mówi bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, cielakowi nic złego się nie stało.

Do nietypowego zdarzenia doszło około godz. 7.20 we wsi Olszyny-Kolonia na terenie gminy Piątnica. Na pomoc uwięzionemu w szambie cielakowi ruszyły dwie jednostki strażaków – zawodowców i ochotników. Szybko wyciągnięto zwierzę, które jak się okazało w wypadku nie odniosło praktycznie żadnych obrażeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę