Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Szybki Litwin

27-letni Litwin jechał w obszarze zabudowanym o 52 km/h za szybko. Mimo, że obcokrajowiec policjanci zabrali mu prawo jazdy, które powinien utracić na trzy miesiące. Dodatkowo za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych.

Pędzącego mercedesem Litwina zatrzymali w sobotę tuż po godzinie 22:00 policjanci z grajewskiej „drogówki”. Jak zaznaczają kontrolę prędkości aut przeprowadzili wówczas w miejscowości Guty, na drodze krajowej nr 61. To miejsce było wielokrotnie wskazane na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, jako miejsce w którym kierowcy przekraczają dozwolone prędkości. Podają też, że w tym roku to już ich 24 przypadek odebrania kierowcom prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę