Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Utrudnienia na Legionów

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Polowej z al. Legionów. W tej chwili utrudniony jest przejazd przez to skrzyżowanie, skręt z Polowej (od góry) w lewo w Legionów i z Polowej (z dołu) prosto jest niemożliwy.

Kilkanaśmie minut po 17. doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Opel Vectra i Ford Fiesta.  Prawdopodobnie kierujący Vectrą skręcał w lewo w Legionów i podczas tego manewru zderzył się z Fordem. Poszkodowane zostały dwie osoby, kierujący, w tym jedna prawdopodobnie została zbrana do szpitala. Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę