Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Na szczęście nikomu nic się nie stało

W Sławcu koło Nowogrodu zderzyły się trzy samochody, a w Marianowie koło Piątnicy dachował opel. Policja podaje, że oba zdarzenia z czwartkowego popołudnia to kolizje i nikomu z jadących w samochodach nic złego się nie stało.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło  około godz. 16.30 w Sławcu. 
- W kolizji uczestniczyły trzy samochody: fiat ducato, honda i seat – mówi Urszula Brulińska z KMP w Łomży. - Prawdopodobnie do zderzenia się samochodów doszło wskutek nieprawidłowego wyprzedzania przez jednego z kierowców, ale sprawę będzie musiał wyjaśnić sąd, bo każdy z kierowców podaje nieco innych przebieg zdarzenia. 
W przypadku kolizji z Marianowa z godz. 17. nie ma wątpliwości. 28-latek jadąc oplem nie dostosował prędkości do warunków na jezdni, zjechał na pobocze, gdzie samochód został wybity i dachował. Mężczyźnie nic złego się nie stało, a od policjantów dostał mandat karny za stworzenie zagrożenia na drodze.

230804070022.gif
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę