Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Nagroda za informacje o jasnorudym kocie Maćku

Główne zdjęcie
Zaginiony kot

- Proszę o pomoc w poszukiwaniu mojego rudego kota Maćka, który zaginął w niedzielę, 6. maja, po godzinie 22. w okolicy ulic: Senatorskiej, Woziwodzkiej i Dwornej – apeluje Pan Paweł, mieszkaniec Łomży. - Kot Maciek ma 10 lat, sierść w ciemniejsze prążki. Rok temu został dotkliwie pobity i doznał wstrząsu mózgu. Miał połamaną całą szczękę, dlatego się nie domykała. Mieszkał z naszą rodziną od 2010 roku. Był bardzo przywiązany do domu, zawsze powracał na noc. Moim zdaniem, Maciek był za mądry i zbyt zwinny, żeby dać się złapać psom. Za pomoc oferuję nagrodę 1 000 zł.

Pan Paweł obawia się, że do zniknięcia kota Maćka mogli przyczynić się źli ludzie. - W obecnych czasach, kiedy jest duża świadomość, dotycząca obowiązku szacunku do zwierząt, byłby to niecny i wymagający potępienia czyn oraz pociągnięcia do odpowiedzialności ewentualnych sprawców – kontynuuje przygnębiony stratą bliskiego stworzenia mężczyzna. Po śmierci babci kotek stał się dla właściciela prawdziwym przyjacielem. - Przywiązał się do mnie jak wierny pies, był bardzo mądry i czuły. Kochałem go... Traktowałem jak bliskiego mi człowieka...

Pan Paweł zwraca się z serdeczną prośbą o pomoc w odnalezieniu towarzysza. - Bardzo mi zależy na odszukaniu Maćka, więc dla znalazcy lub informatora, który może pozostać anonimowy, co się stało z moim kotem, przeznaczyłem 1 000 zł w nagrodę. Proszę o kontakt pod numer telefonu: 798 583 794.

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę