Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek podczas burzy

Główne zdjęcie
Łomża ul. Dworna

Jedna osoba zginęła, a dwie kolejne zostały ranne – to tragiczny bilans wypadku jaki zdarzył się podczas wtorkowej przedpołudniowej burzy na drodze z Łomży do Kolna. Gwałtowna ulewna burza sprawiła, że samochód którym podróżowały ofiary wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

Tragiczny w skutkach wypadek zdarzył się we wtorek tuż przed 12.00. Drogą drogą z Łomży do Kolna samochodem marki honda jechała trójka osób. Gwałtowny deszcz i sprawił, że nawierzchnia jezdni bardzo szybko stała się śliska. Samochód stracił przyczepność wpadł w poślizg, a kierowca stracił nad nim panowanie. Błyskawicznie honda zjechał z jezdni i przy pełnej prędkości uderzyła w drzewo. Na miejscu zginęła 46-letnia kobieta - pasażerka. Kierowca i druga kobieta trafili do szpitala.

Jak informuje policja przez całą dobę na drogach województwa podlaskiego zdarzyło się 8 wypadków w których 9 osób zostało rannych, a dwie zginęły.

We wtorek ulewne deszcze i burze przechodziły nad Łomżą i regionem kilkakrotnie. Za każdym razem nagle robiło się bardzo ciemno. Burze kończyły się tak samo nagle jak się zaczynały, za zwyczaj nie czyniąc większych strat... za wyjątkiem tej tragedii na drodze z Łomży do Kolna.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę